LQH3NPN220MJRL
5S-LQH3NPN220MJRL
LQH3NPN220MJRL
FIXED IND 22UH 350MA 500 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:22|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):350mA
Q @ Freq:520mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:600 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:20MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,1MHz,-,Surface Mount,1212 (3030 Metric),1212 (3030 Metric),"0.118"" L x 0.118"" W (3.00mm x 3.00mm)","0.047"" (1.20mm)"