LQH3NPN1R0MM0L
5S-LQH3NPN1R0MM0L
LQH3NPN1R0MM0L
FIXED IND 1UH 2.05A 44 MOHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:1|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):2.05A
Q @ Freq:1.4A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:52.8 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:130MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,1212 (3030 Metric),1212 (3030 Metric),"0.118"" L x 0.118"" W (3.00mm x 3.00mm)","0.059"" (1.50mm)"