LQH3NPN1R0MJRL
5S-LQH3NPN1R0MJRL
LQH3NPN1R0MJRL
FIXED IND 1UH 1.23A 40 MOHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:1|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.23A
Q @ Freq:2.25A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:48 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:100MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,1MHz,-,Surface Mount,1212 (3030 Metric),1212 (3030 Metric),"0.118"" L x 0.118"" W (3.00mm x 3.00mm)","0.047"" (1.20mm)"