LQH3NPN151MGRL
5S-LQH3NPN151MGRL
LQH3NPN151MGRL
FIXED IND 150UH 180MA 5.88 OHM
Type:Ferrite
Inductance:150|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):180mA
Q @ Freq:160mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:5.88 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:3MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,1212 (3030 Metric),1212 (3030 Metric),"0.118"" L x 0.118"" W (3.00mm x 3.00mm)","0.039"" (1.00mm)"