LQH3NPN150MJRL
5S-LQH3NPN150MJRL
LQH3NPN150MJRL
FIXED IND 15UH 370MA 380 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:15|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):370mA
Q @ Freq:650mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:456 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:25MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,1MHz,-,Surface Mount,1212 (3030 Metric),1212 (3030 Metric),"0.118"" L x 0.118"" W (3.00mm x 3.00mm)","0.047"" (1.20mm)"