LQH3NPN101MMEL
5S-LQH3NPN101MMEL
LQH3NPN101MMEL
FIXED IND 100UH 430MA 1.908 OHM
Type:Ferrite
Inductance:100|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):430mA
Q @ Freq:260mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:1.908 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:3MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,1212 (3030 Metric),1212 (3030 Metric),"0.118"" L x 0.118"" W (3.00mm x 3.00mm)","0.059"" (1.50mm)"