LQH3NPN101MGRL
5S-LQH3NPN101MGRL
LQH3NPN101MGRL
FIXED IND 100UH 220MA 3.84 OHM
Type:Ferrite
Inductance:100|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):220mA
Q @ Freq:190mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:3.84 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:5MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,1212 (3030 Metric),1212 (3030 Metric),"0.118"" L x 0.118"" W (3.00mm x 3.00mm)","0.039"" (1.00mm)"