LQH3NPN100MJRL
5S-LQH3NPN100MJRL
LQH3NPN100MJRL
FIXED IND 10UH 1.2A 240 MOHM SMD
Product Description
Series:LQH3
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:10|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):530mA
Q @ Freq:810mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:288 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:30MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,1MHz,-,Surface Mount,1212 (3030 Metric),1212 (3030 Metric),"0.118"" L x 0.118"" W (3.00mm x 3.00mm)","0.047"" (1.20mm)"