LQH32PNR47NNCL
5S-LQH32PNR47NNCL
LQH32PNR47NNCL
FIXED IND 470NH 2.9A 28.8 MOHM
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:470nH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):2.9A
Q @ Freq:4.4A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:28.8 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:100MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,1210 (3225 Metric),"0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)","0.087"" (2.20mm)"