LQH32PN470MN0L
5S-LQH32PN470MN0L
LQH32PN470MN0L
FIXED IND 47UH 310MA 2.14 OHM
Type:Ferrite
Inductance:47|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):310mA
Q @ Freq:330mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:2.14 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:11MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,1210 (3225 Metric),"0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)","0.087"" (2.20mm)"