LQH32PN330MN0L
5S-LQH32PN330MN0L
LQH32PN330MN0L
FIXED IND 33UH 390MA 1.38 OHM
Product Description
Series:LQH32
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:33|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):390mA
Q @ Freq:380mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:1.38 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:13MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,1210 (3225 Metric),"0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)","0.087"" (2.20mm)"