LQH32PN220MNCL
5S-LQH32PN220MNCL
LQH32PN220MNCL
FIXED IND 22UH 550MA 685 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:22|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):550mA
Q @ Freq:650mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:822 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:20MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,1210 (3225 Metric),"0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)","0.087"" (2.20mm)"