LQH32PN1R0NNCL
5S-LQH32PN1R0NNCL
LQH32PN1R0NNCL
FIXED IND 1UH 2.5A 43.2 MOHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:1|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):2.5A
Q @ Freq:3A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:43.2 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:100MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,1210 (3225 Metric),"0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)","0.087"" (2.20mm)"