LQH32PN1R0NN0L
5S-LQH32PN1R0NN0L
LQH32PN1R0NN0L
FIXED IND 1UH 2.05A 45 MOHM SMD
Function:Wirewound
Type:-
Inductance:1|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):2.05A
Q @ Freq:2.3A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:54 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:100MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,1210,"0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)","0.067"" (1.70mm)"