LQH32PN101MN0L
5S-LQH32PN101MN0L
LQH32PN101MN0L
FIXED IND 100UH 250MA 2.7 OHM
Type:Ferrite
Inductance:100|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):250mA
Q @ Freq:180mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:3.24 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:8MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,1210 (3225 Metric),"0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)","0.087"" (2.20mm)"