LQH32PN100MNCL
5S-LQH32PN100MNCL
LQH32PN100MNCL
FIXED IND 10UH 900MA 295 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:10|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):900mA
Q @ Freq:1A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:354 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:30MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,1210 (3225 Metric),"0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)","0.087"" (2.20mm)"