LQH32PN100MN0L
5S-LQH32PN100MN0L
LQH32PN100MN0L
FIXED IND 10UH 700MA 380 MOHM
Function:Wirewound
Type:-
Inductance:10|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):700mA
Q @ Freq:750mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:456 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:30MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,1210,"0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)","0.067"" (1.70mm)"