LQH32PH6R8NN0L
5S-LQH32PH6R8NN0L
LQH32PH6R8NN0L
FIXED IND 6.8UH 850MA 288 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:6.8|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):850mA
Q @ Freq:850mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:288 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:40MHz