LQH32PH1R0NN0L
5S-LQH32PH1R0NN0L
LQH32PH1R0NN0L
FIXED IND 1UH 2.05A 54 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:1|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):2.05A
Q @ Freq:2.3A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:54 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:100MHz