LQH32PB4R7NN0L
5S-LQH32PB4R7NN0L
LQH32PB4R7NN0L
FIXED IND 4.7UH 1A 180 MOHM SMD
Product Description
Series:LQH32
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:4.7|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):1A
Q @ Freq:1A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:216 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:40MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,1210,"0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)","0.067"" (1.70mm)"