LQH32MN6R8K23L
5S-LQH32MN6R8K23L
LQH32MN6R8K23L
FIXED IND 6.8UH 240MA 1.5 OHM
Type:Ferrite
Inductance:6.8|ìH
Tolerance:?à10%
DC Resistance (DCR):240mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:1.5 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:20 @ 1MHz
Operating Temperature:25MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,1210,"0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)","0.087"" (2.20mm)"