LQH32MN680J23L
5S-LQH32MN680J23L
LQH32MN680J23L
FIXED IND 68UH 80MA 5.5 OHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:68|ìH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):80mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:5.5 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:40 @ 1MHz
Operating Temperature:9MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,1210 (3225 Metric),"0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)","0.087"" (2.20mm)"