LQH32MN3R9K23L
5S-LQH32MN3R9K23L
LQH32MN3R9K23L
FIXED IND 3.9UH 290MA 1.1 OHM
Type:Ferrite
Inductance:3.9|ìH
Tolerance:?à10%
DC Resistance (DCR):290mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:1.1 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:20 @ 1MHz
Operating Temperature:35MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,1210,"0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)","0.087"" (2.20mm)"