LQH32MN390K23L
5S-LQH32MN390K23L
LQH32MN390K23L
FIXED IND 39UH 110MA 3.9 OHM SMD
Function:Wirewound
Type:-
Inductance:39|ìH
Tolerance:?à10%
DC Resistance (DCR):110mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:3.9 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:40 @ 1MHz
Operating Temperature:11MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,1210,"0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)","0.087"" (2.20mm)"