Fixed InductorsMurata Electronics North America LQH32MN331J23L
LQH32MN331J23L
5S-LQH32MN331J23L
LQH32MN331J23L
FIXED IND 330UH 65MA 13 OHM SMD
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 330|ìH |
| Tolerance: | ?à5% |
| DC Resistance (DCR): | 65mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 13 Ohm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 40 @ 796kHz |
| Operating Temperature: | 5MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,1210,"0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)","0.087"" (2.20mm)" |