LQH32MN330J23L
5S-LQH32MN330J23L
LQH32MN330J23L
FIXED IND 33UH 115MA 3.5 OHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:33|ìH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):115mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:3.5 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:40 @ 1MHz
Operating Temperature:12MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,1210,"0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)","0.087"" (2.20mm)"