LQH32MN2R7K23L
5S-LQH32MN2R7K23L
LQH32MN2R7K23L
FIXED IND 2.7UH 320MA 900 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:2.7|ìH
Tolerance:?à10%
DC Resistance (DCR):320mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:900 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:20 @ 1MHz
Operating Temperature:43MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,1210 (3225 Metric),"0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)","0.087"" (2.20mm)"