Fixed InductorsMurata Electronics North America LQH32MN2R7K23L
LQH32MN2R7K23L
5S-LQH32MN2R7K23L
LQH32MN2R7K23L
FIXED IND 2.7UH 320MA 900 MOHM
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 2.7|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 320mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 900 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 20 @ 1MHz |
| Operating Temperature: | 43MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,1210 (3225 Metric),"0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)","0.087"" (2.20mm)" |