LQH32MN2R2K23L
5S-LQH32MN2R2K23L
LQH32MN2R2K23L
FIXED IND 2.2UH 370MA 800 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:2.2|ìH
Tolerance:?à10%
DC Resistance (DCR):370mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:800 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:20 @ 1MHz
Operating Temperature:50MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,1210,"0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)","0.087"" (2.20mm)"