LQH32MN221J23L
5S-LQH32MN221J23L
LQH32MN221J23L
FIXED IND 220UH 65MA 11.8 OHM
Type:Ferrite
Inductance:220|ìH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):65mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:11.8 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:40 @ 796kHz
Operating Temperature:5.5MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,1210,"0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)","0.087"" (2.20mm)"