LQH32MN220K23L
5S-LQH32MN220K23L
LQH32MN220K23L
FIXED IND 22UH 150MA 2.8 OHM SMD
Product Description
Series:LQH32
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:22|ìH
Tolerance:?à10%
DC Resistance (DCR):150mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:2.8 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:35 @ 1MHz
Operating Temperature:14MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,1210,"0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)","0.087"" (2.20mm)"