Fixed InductorsMurata Electronics North America LQH32MN220J23L
LQH32MN220J23L
5S-LQH32MN220J23L
LQH32MN220J23L
FIXED IND 22UH 150MA 2.8 OHM SMD
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 22|ìH |
| Tolerance: | ?à5% |
| DC Resistance (DCR): | 150mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 2.8 Ohm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 35 @ 1MHz |
| Operating Temperature: | 14MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,1210,"0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)","0.087"" (2.20mm)" |