LQH32MN151K23L
5S-LQH32MN151K23L
LQH32MN151K23L
FIXED IND 150UH 70MA 9.3 OHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:150|ìH
Tolerance:?à10%
DC Resistance (DCR):70mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:9.3 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:40 @ 796kHz
Operating Temperature:7MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,1210,"0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)","0.087"" (2.20mm)"