LQH32MN100K23L
5S-LQH32MN100K23L
LQH32MN100K23L
FIXED IND 10UH 190MA 1.8 OHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:10|ìH
Tolerance:?à10%
DC Resistance (DCR):190mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:1.8 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:35 @ 1MHz
Operating Temperature:20MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,1210 (3225 Metric),"0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)","0.087"" (2.20mm)"