LQH32DN4R7M53L
5S-LQH32DN4R7M53L
LQH32DN4R7M53L
FIXED IND 4.7UH 650MA 130 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:4.7|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):650mA
Q @ Freq:650mA
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:130 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:43MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,1210 (3225 Metric),"0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)","0.067"" (1.70mm)"