LQH32DN470K53L
5S-LQH32DN470K53L
LQH32DN470K53L
FIXED IND 47UH 170MA 1.3 OHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:47|ìH
Tolerance:?à10%
DC Resistance (DCR):170mA
Q @ Freq:170mA
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:1.69 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:15MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,1210 (3225 Metric),"0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)","0.067"" (1.70mm)"