LQH32DN3R3M53L
5S-LQH32DN3R3M53L
LQH32DN3R3M53L
FIXED IND 3.3UH 710MA 130 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:3.3|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):710mA
Q @ Freq:710mA
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:156 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:50MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,1210 (3225 Metric),"0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)","0.067"" (1.70mm)"