LQH32DN2R2M53L
5S-LQH32DN2R2M53L
LQH32DN2R2M53L
FIXED IND 2.2UH 790MA 117 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:2.2|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):790mA
Q @ Freq:790mA
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:117 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:64MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,1210 (3225 Metric),"0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)","0.067"" (1.70mm)"