LQH32DN221K23L
5S-LQH32DN221K23L
LQH32DN221K23L
FIXED IND 220UH 70MA 10.92 OHM
Type:Ferrite
Inductance:220|ìH
Tolerance:?à10%
DC Resistance (DCR):70mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:10.92 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:6.8MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,1210 (3225 Metric),"0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)","0.087"" (2.20mm)"