LQH32DN220K53L
5S-LQH32DN220K53L
LQH32DN220K53L
FIXED IND 22UH 250MA 910 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:22|ìH
Tolerance:?à10%
DC Resistance (DCR):250mA
Q @ Freq:250mA
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:923 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:19MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,1210 (3225 Metric),"0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)","0.067"" (1.70mm)"