LQH32DN1R0M23L
5S-LQH32DN1R0M23L
LQH32DN1R0M23L
FIXED IND 1UH 800MA 117 MOHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:1|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):800mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:117 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:96MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,1210 (3225 Metric),"0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)","0.087"" (2.20mm)"