LQH32DN101K53L
5S-LQH32DN101K53L
LQH32DN101K53L
FIXED IND 100UH 100MA 3.9 OHM
Type:Ferrite
Inductance:100|ìH
Tolerance:?à10%
DC Resistance (DCR):100mA
Q @ Freq:100mA
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:4.55 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:10MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,1210 (3225 Metric),"0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)","0.067"" (1.70mm)"