LQH32DN100K53L
5S-LQH32DN100K53L
LQH32DN100K53L
FIXED IND 10UH 450MA 390 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:10|ìH
Tolerance:?à10%
DC Resistance (DCR):450mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:390 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:26MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,1210 (3225 Metric),"0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)","0.067"" (1.70mm)"