LQH32CNR47M33L
5S-LQH32CNR47M33L
LQH32CNR47M33L
FIXED IND 470NH 1.1A 42 MOHM SMD
Product Description
Series:LQH32
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:470nH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.1A
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:54.6 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:150MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,1210 (3225 Metric),"0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)","0.087"" (2.20mm)"