LQH32CN470K23L
5S-LQH32CN470K23L
LQH32CN470K23L
FIXED IND 47UH 170MA 1.3 OHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:47|ìH
Tolerance:?à10%
DC Resistance (DCR):170mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:1.69 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:15MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,1210,"0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)","0.067"" (1.70mm)"