LQH32CN100K33L
5S-LQH32CN100K33L
LQH32CN100K33L
FIXED IND 10UH 450MA 300 MOHM
Product Description
Series:LQH32
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:10|ìH
Tolerance:?à10%
DC Resistance (DCR):450mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:390 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:26MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,1210 (3225 Metric),"0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)","0.087"" (2.20mm)"