LQH32CN100K23L
5S-LQH32CN100K23L
LQH32CN100K23L
FIXED IND 10UH 300MA 440 MOHM
Product Description
Series:LQH32
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:10|ìH
Tolerance:?à10%
DC Resistance (DCR):300mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:572 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:26MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,1210,"0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)","0.067"" (1.70mm)"