LQH31MN6R8J03L
5S-LQH31MN6R8J03L
LQH31MN6R8J03L
FIXED IND 6.8UH 110MA 2 OHM SMD
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:6.8|ìH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):110mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:2.6 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:35 @ 8MHz
Operating Temperature:25MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,1206 (3216 Metric),1206,"0.126"" L x 0.063"" W (3.20mm x 1.60mm)","0.079"" (2.00mm)"