LQH31MN560K03L
5S-LQH31MN560K03L
LQH31MN560K03L
FIXED IND 56UH 50MA 8.9 OHM SMD
Function:Wirewound
Type:-
Inductance:56|ìH
Tolerance:?à10%
DC Resistance (DCR):50mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:11.57 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:40 @ 2.5MHz
Operating Temperature:9MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,1206 (3216 Metric),1206,"0.126"" L x 0.063"" W (3.20mm x 1.60mm)","0.079"" (2.00mm)"