LQH31MN4R7J03L
5S-LQH31MN4R7J03L
LQH31MN4R7J03L
FIXED IND 4.7UH 120MA 1.7 OHM
Type:Ferrite
Inductance:4.7|ìH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):120mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:2.21 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:35 @ 8MHz
Operating Temperature:31MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,1206 (3216 Metric),1206,"0.126"" L x 0.063"" W (3.20mm x 1.60mm)","0.079"" (2.00mm)"